Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tą przestronnością autobusów bym nie przesadzał.
Z pewnością busem jeździ ci się wygodniej i w niższej cenie :)   Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ? To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient. Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :) Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!! Nie pomogą stowarzyszenia widma zarejestrowane tylko przez busiarzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta popularna marka przewozowa w żadnym innym województwie nie napotyka takich kłopotów jak w lubelskim. Kiedy tylko PolskiBus.com próbuje zdobyć kolejne dokumenty i poszerzyć swoją ofertę, sprawa kończy się w Samorządowym Kolegium Odwoławczym.To trzeba się zebrać i poblokować im te busiory niech zobaczą że pasażerów jest więcej i to oni żyją z pasażerów , wiec proponuje bojkot , zebrać się pod PKS razem z dziennikarzami i zablokować kilka busów w ramach protestu !!! Pasażerowie też mogą wymyślać sobie spółkę Pasażerskie Kolegium Odwoławcze i pogonić busiarzy z Lublina i niech ziemniaki przewożą na trasie Cyców - Bełżyce :)
   
Trzeba się zebrać, zablokować wyjazd busów do Warszawy, Krakowa i Rzeszowa i może wtedy ktoś coś z tym zrobi. musi być o tym głośno w głównych wydaniach Wiadomości, Faktów i Wydarzeń. Precz z nieuczciwą konkurencją Lexmidu i ich mocodawców czyli Contbusa, Galicji i BPTour!
   
Kilku cwaniaczków busiarzy -nie mam na myśli przypadkiem uwikłanej w spór firmy Marcel- dyktuje mieszkańcom Lubelszczyzny czym maja jeżdzić Tzw Lexmid powinien zostać pozbawiony jakiegokolwiek wpływu na transport publiczny Lublin staje się powodu kilku busiarzy pośmiewiskiem Europy Kiedy Samorząd Województwa rozgonić skutecznie busiarstwo..
   
Również jestem za pogonieniem tej bandy darmozjadów , żerującej na krzywdzie ludzkiej . Na początku może przez fejsa ? choćby tutaj :   https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/?fref=nf   Ewentualnie dajcie namiary
    Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ? To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient. Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :) Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!! Nie pomogą stowarzyszenia widma zarejestrowane tylko przez busiarzy !!!     Dobre , jestem za !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylko kończy kurs we Włoszech. I po co to było. Nabijać kabzę szkopom a zdołować własną polską firmę to draństwo i strata dla jeżdżących do Marsylii. Tak samo będzie z warszfką. Tama i ok. A POkraki i Ich gorzkie żale wyrzucić w kanał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylko kończy kurs we Włoszech. I po co to było. Nabijać kabzę szkopom a zdołować własną polską firmę to draństwo i strata dla jeżdżących do Marsylii. Tak samo będzie z warszfką. Tama i ok. A POkraki i Ich gorzkie żale wyrzucić w kanał.
Pasażerowie od urzędniczego pod lizusa maja inne zdanie . Nikt nie stoi tylko za Polskim Busem tylko o godny przejazd bezpiecznym autobusem . Firmy takie jak Contbus , Bp Tour czy Expressbus tego nie oferują i oferować nigdy nie będą !!! Busiarze zachowują się jak dresiarze myślą ze wszystko im można jak są w grupie i mogą innych zastraszać spółka Lexmid   Jak najbardziej jestem również za powyższym protestem w ramach godziwego przewozu pasażera .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski powinien dbać o interes mieszkańców województwa, a nie "biznesmenów", którzy nie inwestują w przyzwoite autokary, a wożą pasażerów złomem. Miałem wątpliwą przyjemność podróżować takim busem w którym czuć było spaliny, wszystko trzeszczalo i kierowca wymijal jak wariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę jeździł do Krakowa (muszę)pociągiem autem własnym lub bla bla carem ale busiarzom nie dam ani 5gr. To jest moj prywatny protest. W polskim busie mogłem poczytać obejrzeć film i skorzystać z wc. W busie i owszem ale tylko w Kielcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę jeździł do Krakowa (muszę)pociągiem autem własnym lub bla bla carem ale busiarzom nie dam ani 5gr. To jest moj prywatny protest. W polskim busie mogłem poczytać obejrzeć film i skorzystać z wc. W busie i owszem ale tylko w Kielcach.
Tak powinni zrobić wszyscy , nie dać zarobić busiarzowi choćby złotówki :)   Niech wożą urzędniczą klikę i swoje rodziny , ciekawe jak długo wytrzymaliby :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klienci są bardzo zadowoleni z usług Heńkobusów :)   http://abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/bp+tour   http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,67740973,67740973,Firma_BP_TOUR_ma_ciagle_psujace_sie_samochody_.html     Przez busiarzy i marszałka jesteśmy pośmiewiskiem na całą Polskę , piszą że tylko na wschodzie busem przez całą Polskę można przejechać , gdzie indziej już dawno są tylko autobusy.i to sprawne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś chyba z tymi wsz@rz@mi z lexmidu powinien w końcu zrobić porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może ktoś napisać coś więcej o dziwnym stowarzyszeniu Lexmid?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...